Profil společnosti EATON

EATON v České republice

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. V září 2009 změnila společnost v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název z Moeller na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně. Se svými tisíci pracovníky se společnost řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji.

Začátkem roku 2012 otevřela skupina Eaton vlastní inovační centrum ve Vědeckotechnickém parku v Roztokách u Prahy, své první v Evropě a páté na světě. V roce 2012 Eaton také provedl akvizici společnosti Cooper Industries. Akvizice v celkové hodnotě 13 miliard USD byla největší za 100 letou historii společnosti.

EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton Corporation je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Skupina Eaton je schopna se svým širokým produktovým sortimentem vyřešit nejpalčivější úkoly v oblasti energetického hospodářství a to pod obchodními značkami Cutler-Hammer®, Moeller®, Powerware®, Holec®, MEM®, Santak®, CEAG® a Crouse Hinds®.

Eaton je společností zabývající se řízením energie, jejíž obrat dosáhl v roce 2016 hodnoty 19,7 miliard USD. Eaton svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energie efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Eaton má přibližně 95 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích světa. 

Více informací naleznete na stránkách http://www.Eaton.eu.

Oddělení kvality

Společnost Eaton Elektrotechnika s. r. o. je jedním z hlavních dodavatelů vysoce kvalitních výrobků a služeb na poli elektrotechniky. 

Ochrana životního prostředí: 
Jednou z priorit společnosti Eaton je zachování kvality životního prostředí a proto klademe důraz na to, aby veškerá naše činnost byla v souladu s českými a evropskými normami a nařízeními

Certifikace
GALERIE